Československý autoslalom
3. závod Trebatice | 1. Miroslav Tichý | 2. Pavol Buček | 3. Ladislav Pakši

Pořadí šampionátu před posledním závodem

Míříme do samého závěru sezóny 2018. Máme za sebou 8 závodů, takže zbývá pouze 1 poslední závod, který se uskuteční na tradiční trati v Hodoníně.

Neotřesitelné první místo v absolutním pořadí drží Pavol Buček, stejně tak druhé místo již nepustí Miroslav Tichý. Zajímavý souboj se ale ještě ztrhne o třetí místo, na které má teoretickou šanci ještě čtveřice jezdců - Ladislav Pakši, Tihamér Bálogh, Ján Poláček a Robert Pastor.

Ve třídě S1 se o první místo utká Martin Magát a Vojtěch Kašpárek. V S2 dělí pouze bod Radima Pacíka a Lukáše Koleničku.

V SP1 se na prvním místě drží Juraj Galbavý, v závěsu za ním je Filip Melicher. SP2 letos jasně ovládá Michal Novák, který zatím získal 74 bodů z 80 možných. O druhé místo ale ještě svede souboj Radoslav Paška, Zdenko Gergel a Peter Holubčík. Dávid Nemček zase kraluje třídě SP3 s luxusním náskokem před zbytek pole. O bednu se ještě porve Miroslav Kováčik, Edo Bednárik a Martin Baranec. SP4 už znají také svého vítěze. Výborné a stabilní výkony letos podává Radoslav Karkus a tabulce tak s přehledem vládne. Martina Vajdu a Lukáše Opatovského ale dělí v soboji o druhé místo pouze dva body.

Ve třídě R1 není o vítězi zdaleka rozhodnuto. Matúš Urík má momentálně náskok 3 bodů před Dušanem Šurýnem. R2 částečně odpovídají celkovému pořadí. První místo PAvol Buček, druhý je Miroslav Tichý a o třetí flek se popere Ladislav Pakši a Ján Poláček.

Mezi juniory se v druhé půlce sezóny obrátila karta a Jakub Lavický posbíral už 5 vítězství v řadě. Stále ale ztrácí dva body na prvního Michala Žáčka. O třetím místě ještě není rozhodnuto mezi Ondrou Konečným a Filipem Kúšem. Ženám letos opět vládne Julie Růžičková, druhé místo zatím drží Jiřina Mrázková a třetí je Eva Masaryková.

Pořadí šampionátu po 8 závodech

V týmové trofeji všechny ostatní válcuje tým Tiger Racing STi VTi, na druhém místě nepatrně zvýšil náskok PRO Racing a třetí jsou stále Motokáry Hodonín.

Pořadí týmové trofeje po 8 závodech

MOTOKRY HODONN